Kuma uudiste ajaveeb

26.2.03

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel selgub esiliiga põhiturniiri võitja

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel peeti teisipäeva õhtul neli väga tasavägist kohtumist. Paide kutsekooli saalis võitis esimeses mängus Väätsa meeskonda kahepunktilise eduga 73:71 Korvpalliklubi 7 noored mängijad ja teises mängus said kutsekooli noormehed koduseinte toel vaid ühepunktilise võidu Mets ja Puu võistkonna üle seisul 76:75. Koigi spordisaalis saavutas oma teise võidu Epiim, kes oli parem Koerust 57:52, teises kohtumises jäid väljakuperemehed alla Karedale 66:70.

Nüüd, kus põhiturniiri lõpuni on veel 13 kohtumist, juhib esiliigas Viking Window, kellel on 11-st mängust kümme võitu. Teisel kohal on Lada Eesti, kes on 12 mängust kümme võitnud, kolmandal kohal on 12-st kohtumisest kaheksa võitu saanud Ambla spordiklubi. Neljandal kohal on Rapla L&J, kes on 11 kohtumisest saanud 7 võitu, viiendal kohal Kaitseliidu Järva Malev kel 12 kohtumisest 5 võitu, kuuendal kohal on nelja võiduga Koeru Spordiklubi, 7.- 8. kohta jagavad kahe võiduga Juuru Tehnopuit ja Põltsamaa Epiim.

Teises liigas juhib 12-st mängust 11 võitnud Kuma meeskond, teisel kohal Väätsa, kel samuti 11 võitu aga kokku peetud 13 kohtumist. Kolmandal kohal on Mets&Puu kel on 13 kohtumisest võidetud seitse, 4. - 5. kohta jagavad Puidukaubandus ja Kutsekool kuue võiduga, 6. - 7. kohta jagavad Korvpalliklubi 7 ja Kareda viie võiduga ning kaheksandal kohal on Koigi spordiklubi ühe võiduga.

Kolmapäeva õhtul peetakse Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel kaks kohtumist Väätsa spordisaalis, kus esimeses mängus kell seitse kohtuvad esiliiga võistkonnad Viking Window ja Lada Eesti, Vikingi ja Lada kohtumine on otsustava tähtsusega, sest sellest sõltub esiliiga põhiturniiri võitja. Põnevaks tõotab kujuneda ka teine mäng kell pool üheksa Kaitseliidu Järva Maleva ja Rapla L&J vahel.