Kuma uudiste ajaveeb

17.2.03

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlusi juhivad Viking Window ja Kuma meeskonnad

Reede õhtul peeti Paide Ühisgümnaasiumis, Väätsal ja Aravetel viis kohtumist. Paides alistas Korvpalliklubi 7 Kareda meeskonna tulemusel 79:53. Väätsa spordisaalis tuli kodumeeskonnal vastu võtta kaotus Kuma esinduselt 46:72 ja teises mängus oli Kaitseliidu Järva Malev üle Juuru Tehnopuidust 88:75. Aravetel peetud mängudes võitis Ambla Spordiklubi koduseinte toel 76:57 Epiima ning Lada Eesti alistas Koeru 67:58.

Esiliigas juhib Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlusi Vikin Window, kellel on üheksast mängust kaheksa võitu. Kaheksa võitu kümnest mängust on Lada Eestil, seitse võitu on kirjas Rapla L&J ning Ambla Spordiklubil, kuid Raplal üks mäng vähem peetud. Viiendal kohal on viie võiduga Kaitseliidu Järva Malev, kuuendal kohal on kolme võiduga Koeru Spordiklubi, seitsmendal kohal ühe võiduga Juuru Tehnopuidul ja esiliiga kaheksandal kohal on Põltsamaa Epiim, kellel võiduarve seni avamata.

Teises liigas on juhib Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlusi üheksa võiduga Kuma, teisel kohal on kaheksa võiduga Väätsa Spordiklubi, viis võitu üheksast mängust on Puidukaubandusel, viis võitu kümnest on Korvpalliklubi 7, neli võitu üheksast on kirjas Paide Kutsekeskkoolil, neli võitu kümnest on saanud Mets&Puu ja neli võitu 11 mängust on Karedal. Teise liiga kaheksandal kohal on ühe võiduga Koigi Spordiklubi.

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistluste järgmised kohtumised peetakse teispäeva õhtul kui Paide Kutsekeskkooli võimlas kohtuvad Viking Window ja Ambla Spordiklubi ning kutsekool ja Väätsa. Koigi spordisaalis kohtuvad homme õhtul Mets&Puu ning Kareda ja teises mängus võtavad võõrustajad vastu Kuma meeskonna.