Kuma uudiste ajaveeb

27.1.03

Tele 2 Järvamaa Korvpallimeistrivõistlusi juhib ainsana kõik mängud võitnud Ambla Spordiklubi

Tele 2 Järvamaa Korvpallimeistrivõistlustel pidasid reede õhtul Paide Ühisgümnaasiumis väga tasavägise kohtumise Viking Window ja Lada Eesti, poolaeg lõppes viigiga 43:43, 50 sekundit enne kohtumise lõppu juhtis Lada Eesti 8 punktiga ja 30 sekundit enne lõpuvilt oli Lada Eesti edu vaid kahepunktiline. Närvilistel lõpusekunditel olid siiski Lada Eesti mängijad kindlamad ja saavutasid võidu 83:77. Teises Ühisgümnaasiumis peetud kohtumises võitis Korvpalliklubi 7 võistkonna Mets&Puu 77:54. Aravetel saavutasid väljakuperemehed järjekordse võidu Juuru Tehnopuidu üle 98:81 ja teises seal peetud kohtumises võitis Kareda Puidukaubandust 72:61. Väätsa meeskond võitis kodusaalis Kuma meeskonda 80:77. Laupäeval olid Väätsa võimlas vastamisi Rapla L&J ning Kaitseliidu Järva Malev, kohtumise võidupunktid läksid Rapla L&J esindusele tulemusega 95:84.

Nüüd kus Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel on kõikidel meeskondadel peetud neli mängudevooru on kahe liiga peale ainsana täiseduga Ambla Spordiklubi. Esiliiga 2-3 kohta jagavad kolme võiduga Lada Eesti ja Viking Window. Kaks võitu on kirjas Rapla võistkonnal L&J, Koeru Spordiklubil ja Järva Maleval. Esiliiga meeskondadest on võiduarve seni avamata Juuru Tehnopuidul ja Põltsamaa Epiimal.

Teises liigas on konkurents veelgi pingelisem. Täisedu pole ühelgi meeskonnal, kuid ükski meeskond pole ka võiduta. Võrdselt kolme võiduga juhivad Väätsa, Kuma ja Puidukaubandus, neljandat viiendat kohta jagavad kahe võiduga Paide kutsekool ja Kareda ning üks võit on kirjas Korvpalliklubi "7", Mets&Puu ning Koigi Spordiklubi.

Selle nädala põnevamad kohtumised tõotavad tulla teisipäeval Koigis Viking Window ja Ambla Spordiklubi vahel ning reedel Väätsal peetav Kaitseliidu Järva Maleva ja Ambla Spordiklubi kohtumine.

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistluste teave Kuma internetilehel.