Kuma uudiste ajaveeb

20.1.03

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlused on alanud tasavägisemalt kui kunagi varem

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel on esimene mängunädal selja taga ja kõikidel meeskondadel on peetud kaks mängu. Esiliigas juhivad täiseduga Ambla Spordiklubi ja Viking Window, kusjuures Ambla on alistanud Rapla L&J ning Lada Eesti, kes oma mängutasemelt on kindlasti kõvemad Epiima ja Juuru Tehnopuit meeskondadest, kellelt on võidu võtnud Viking Window. Üks võit kahest mängust on kirjas Kaitseliidu Järva Maleval, Koeru Spordiklubil, Rapla L&J ning Lada Eesti Pärnu esindusel. Esiliiga mõlemad mängud on kaotanud Epiim Põltsamaalt ja Juuru Tehnopuit.

Teises liigas on seni täisedu Kuma võistkonnal, kes kahes esimeses kohtumises sai ülisuured võidud. Samuti on täisedu eelmisel hooajal uustulnukana liitunud Puidukaubandusel, kes mullu võitis vaid ühe kohtumise, sel hooajal on alustanud juba kahe võiduga. Üks võit on kirjas Väätsa Spordiklubil, Mets&Puu võistkonnal, Paide Kutsekeskkoolil ja Karedal. Teises liigas on seni võiduta Korvpalliklubi 7 ja Koigi Spordiklubi.

Võistluste peakorraldaja Ervin Runnel rääkis Kuma uudistele, et alanud nädala põnevamad kohtumised on kindlasti kolmapäeval Väätsal peetav Viking Window ja L&J vaheline mäng, neljapäeval Koigis toimuv Koeru ja Epiima kohtumine, reedel Viking Window ja Lada Eesti kohtumine Paide Ühisgümnaasiumis ning laupäeval Väätsal toimuv Kaitseliidu ja L&J kohtumine.

Runneli lisas, et nüüd kus Tele 2 Järva korvpallimeistrivõistlustel osalevad lisaks kohalikele meeskondadele ka külalised Pärnust, Raplast ja Põltsamaalt näeb esiliiga kohtumistes põnevaid mänge ja suurepäraseid sooritusi. "Poolte meeskondade koosseisus teevad kaasa Eesti meistriliigas mängivad korvpallurid ning publikule pakutakse rohket mänguilu" rääkis Runnel.

Tele 2 Järva Korvpalllimeistrivõistluste täpsem info Kuma Raadio koduleheküljel.