Kuma uudiste ajaveeb

27.1.03

Järvamaa meistrid bridžimängus on Tiit Kalda ja Rein Kaarjas. Lauamängude mitmevõistluse meister Järvamaal on Urmas Virves

Laupäeval peeti Paide Restoranis Järvamaa bridžiturniiri meistrivõistluste finaalturniir ja Vallitorni sarivõistluse viimane etapp, milles kokku osales 18 võistluspaari.

Vallitorni sarivõistluse üldvõitjad on Rakvere võistlejad Mihkel Juhkami ja Olev Stramberg, Vallitorni üldsarja arvestuses teise koha said Ülo Köst ja Madis Hindikus Viljandist ning kolmandad olid Enn Keel ja Urmas Ruubel.

Järvamaa meistrivõistluste finaalvõistlusel võitsid esimese vooru Aimur Raudsepp ja Endel Küttis Türilt ning teise vooru võitsid paidelane Oleg Antonkov ja Marek Pontus Kehtnast.

Bridžiturniiri meistritiitli võitsid Tiit Kalda ja Rein Kaarjas, teise koha saavutasid Uuno Viigand Rein Aavala ja kolmanda koha said Urmas Virves ja Viktor Jullinen.

Koerus toimusid pühapäeval Järvamaa meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses, kus meistritiitlile pürgis 23 meest. Järvamaa meistritiitli sai Urmas Virves, teise koha Kalju Mägi ja kolmanda koha Mati Suun.

Veerandsada meest võistles males, kabes, koroonas ja lauatennises.