Kuma uudiste ajaveeb

30.12.02

Mitmed Järvamaa omavalitsused kavandavad ilutulestikku

Mitmed omavalitused kavandavad elanikele aastavahetuse ilutulestiku korraldamist. Ilutulestiku toimumisest on teatanud Paide ja Türi linnad ning Kabala, Koeru ja Roosna-Alliku vallad.

Paide linnas toimub uue aasta tervituseks ilutulestik Keskväljakul Paide restorani katuselt ja tule maksumus on 15 000 krooni, mille tasuvad annetustena linnaelanikud ja linnas tegutsevad ettevõtted.

Türi linnapea Kaia Iva sõnul tuleb aastavahetuse ilutulestik sarnaselt eelmistele aastatele ehk siis on tule korraldamise enda peale võtnud Türi Kultuurimaja ja ilutulestiku maksumus 15 000 krooni makstakse linna eelarvest.

Kabala vallasekretär Eha Piip teatas Kumale, et valla kulul on ostetud ilutulestikupaketid - Kabala külale 1000 kroonine ja Kahala ning Villevere külale kumbagile 500 kroonised paketid.

Roosna-Alliku vallas toimub ilutulestik Roosna-Alliku rahvamaja juures. Roosna-Alliku aastavahetuse saluudi maksumus on 6300 krooni, millest 4800 kaetakse vallaeelarvest ja 1500 krooni maksavad sponsorid osaühing Vesi ja Õhk, osaühing Rebruk Farm ja Pakiauto lammutuskoja juht Lembit Nõlvak.

Kuue tuhande krooni eest tellis vallarahvale ilutulestiku ka Koeru vallavalitsus.