Kuma uudiste ajaveeb

23.12.02

Jõuluoksjonilt uhiuus Volkswagen paarkümmend tuhat krooni odavamalt

Kuma raadio jõuluoksjonil müüdi pühapäeval uhke lisavarustuskomplektiga uhiuus Volkswagen Polo, mille poehind 177.000 krooni. Oksjoni alghind oli 1000 krooni.

Viimase pakkumise tegi otse-eetri telefonile Paide ehitusettevõtja Heino Fuks, kes saab uhiuue sõiduauto kätte 21.000 krooni poehinnast odavamalt ehk 156.000 krooniga.

AS Kuma juhi Ervin Runneli sõnul on jõuluoksjon aasta-aastalt järjest populaarsust kogunud ja inimesed on leidnud võimaluse saada jõulueelsel ajal mõni vajalik ese tunduvalt odavamalt kui pole letilt. "Samas on olnud päevi, kus oksjonihind on aetud poehinnast mitu korda üle eesmärgiga oksjon võita", lisas Runnel.

Varasematel aastatel on Kuma Raadio jõuluoksjonil kaubaks läinud Lada Eesti AS pakutud Lada 110, sel aastal pani uhiuue Volkswagen Polo müüki osaühing Wiru Auto.

Jõululaupäevani kestval Kuma raadio jõuluoksjonil tuleb esmaspäeval müüki enam kui tuhande krooni väärtuses Kraft Foodsi maiustusi ja kohvi ning teisipäeval, oksjoni viimasel päeval on nullkroonise alghinnaga oksjonil kümme kilogrammi Kuma Komme. Jõuluoksjon algab päeval kell üks ja pakkumiste telefoninumber on 038 388 08.

Täpsem teave aadressil www.kuma.ee