Kuma uudiste ajaveeb

27.11.02

Projekt "Vargamäe suvi" teenis tänavu piletitulu oodatust rohkem

Albu vallamajas kogunes pärastlõunal projekti "Vargamäe suvi" halduskogu, et teha kokkuvõtteid tänavusest tegevusaastast ja rääkida tulevikuplaane.

Albu vallavanem Kalju Kertsmik rääkis Kumale, et projekt "Vargamäe suvi" läks tänavu väga edukalt ja tänu piletitulu oodatust suuremale laekumisele suureneb projekti eelarve ligi 30 000 krooni. Kokku on projekti selle aasta eelarve 120 000 krooni, mis on saadud nii piletimüügist ja giiditeenusest kui ka näiteks Albu vallavalitsuselt ning veidi eelmise aasta eelarve jäägist.

Teiseks arutati projekti edasisi plaane ehk siis kas jätkatakse projektiga ka järgmisel aastal. Kertsmiku sõnul otsustas halduskogu lõpetada "Vargamäe suve" projekti tegevuse ning anda ülesanded ja raha edasi Sihtasutusele Anton Hansen Tammsaare Muuseum. Selle aasta eelarvest jäi üle 41 000 krooni, mis antakse Tammsaare Muuseumile sihtotstarbelise kasutusõigusega ehk 37 000 krooni läheb Vargamäe rehetare elektrisüsteemi parandamiseks ja 4000 krooni jäetakse Vargamäe sõpradeklubi loomiseks.