Kuma uudiste ajaveeb

17.9.02

Paide linnavolikogu liige Jaan Kundla soovib linnapealt teada, miks pole lahendatud linna liikluskorraldud


Paide linnavolikogu liige Jaan Kundla saatis linnapeale arupärimise saamaks vastuseid küsimusele, miks pole lahendatud linnas mitmed probleemid, millele kevadel lahendust lubati.


Kundla arupärimises on kirjas, et aasta tagasi tegutses linnas liikluskomisjon, lahendamaks kasvanud liikluskoormusest tingitud ebameeldivusi. Kooliõpilastele on ohtlik liiklemine Paide Ühisgümnaasiumi juures ja ohtlikke ristmikke on ka kesklinnas.


Jaan Kundla selgitas Kumale, et mitmed linlased tegid ettepanekuid liikluskorralduse parandamiseks. "Tegin ka ise ettepaneku paigaldada valgusfoor väga tiheda liikluse ja halva nähtavusega Pärnu ja Suur-Aia t. ristmikule. Paljudele ettepanekutele reageeriti vastusega, et seal pole õnnetusi juhtunud ja järelikult pole vaja midagi muuta," rääkis Kundla.


Möödunud neljapäeval toimus nimetatud ristmikul kahe ohvriga liiklusõnnetus. Kundla soovib teada, kas nüüd leitakse, et oleks vaja midagi muuta ning kas enne iga aruka liiklusalase ettepaneku rakendamist peab seal juhtuma õnnetus?


Samuti tunneb Jaan Kundla muret soojamajanduse, mitmete kõnniteede ehitamise ja sadevee ärajuhtimise pärast.