Kuma uudiste ajaveeb

29.7.02

Politsei vahistas Paides noort naist vägistada üritanud keskealise mehe


Järva politsei pidas reedel aktiivse jälitustegevuse tulemusena Harjumaal kinni 43 -aastase paidelase, keda kahtlustatakse sugulise kire rahuldamises ebaloomulikul viisil. Prefekt Erki Nelis selgitas Kumale, et mees üritas ööl vastu neljapäeva Paides Õlitähe tankla lähistel vägistada 17 -aastast neiut. Nelise sõnul käskis purjus mees neiul riidest lahti võtta ja meest suguliselt rahuldada. Vägistada kurjategija neiut ei jõudnud. Nelis lisas, et lahutatud ja mitme lapse isa ise on oma tegu tunnistanud.


Seoses kuriteo lahendamisega palub politsei ühendust võtta inimestel, kes 24. juuli öösel vastu 25. juulit südaöö paiku möödusid Paide ringtee Õlitähe tanklast või olid selle läheduses. Kindlasti palutakse ühendust võtta naisel, kes sõitis sealt mööda naiste jalgrattal ja mehel, kes sõitis käikudega maastikurattal. Tunnistajatel palub politsei minna prefektuuri või helistada numbril 110. Prefekti sõnul võib politsei minna vajadusel tunnistajatele ka koju järgi.


Nelis lisas, et politsei palub ühendust võtta ka neil neidudel ja naistel, keda on sellel aastal tundmatute meeste või noormeeste poolt tänaval tülitatud ja tehtud siivutuid ettepanekuid või sunnitud sugukõlvatule tegevusele.