Kuma uudiste ajaveeb

17.6.02


Dresiiniralli 2002 võitis Edelaraudtee võistkond


Nädalavahetusel toimunud Dresiiniralli 2002 võitis võistluse korraldaja ja kolmel aastal Soomes samal võistlusel osalenud Edelaraudtee võistkond.


Võistluse üks korraldaja Edelaraudtee Halduse juht Neddy Kramer rääkis Kumale, et korraldajad on esimese Eesti dresiiniralliga igati rahul ja suuri probleeme kahel päeval ette ei tulnud. Kramer lisas, et täna ei saa veel kindlalt öelda, kas dresiiniralli Eestis ka järgmisel aastal toimub ja kas sellest saab ka traditsioon, kuid kui võimalik, siis sõidetakse dresiinidega läbi Eesti ka aasta pärast.


Krameri sõnul on plaan võistlust veelgi suuremaks korraldada ja kutsuda rohkem välisriike. Seekord osalesid võistlusel soomlased ja registreerisid ennast ka Venemaa ja Läti võistkonnad, kuid viisa- ja muude ootamatute probleemide tõttu jäi neil seekord võistlusel käimata. Krameri teada on dresiinirallist huvitatud ka sakslased.


Kaks päeva väldanud dresiinirallil sõitsid paarsada inimest Tallinnast läbi Türi Pärnusse, läbisid dresiinidel ligikaudu kakssada kilomeetrit ja võistlesid peatuspaikades erinevatel osavust nõudvatel aladel.